Szkoła Animatora Ruchu Światło-Życie

Kolejny zjazd Szkoły Animatora odbędzie się w dniach 25 – 26 maja 2018 r. w Ośrodku Rekolekcyjnym w Otorowie. Będziemy rozważać zagadnienie: „Co robić w kryzysie ?”, a konferencje wygłosi ks. Daniel Wachowiak. Koszt uczestnictwa 50 zł. (jeżeli dla kogoś przeszkodą mają stanowić kwestie finansowe, postaramy się temu zaradzić, napisz o tym w zgłoszeniu). Czekamy właśnie na Ciebie.
Zgłoszenia poprzez

Formularz zgłoszeniowy

PAMIĘTAJCIE !

„Nie ma sprawy ważniejszej w naszym życiu, jak właśnie to, co dokonuje się w naszej bezpośredniej relacji do Boga” ks. Franciszek Blachnicki.

Dlatego właśnie pragniemy zaprosić wszystkie osoby po oazie II i III stopnia, osoby posługujące jako animatorzy oraz szukających rozwoju swojej formacji  do pogłębienia tej relacji poprzez uczestnictwo w Szkole Animatora. Szkoła Animatora będzie miała formę wyjazdowych spotkań rekolekcyjnych. Każde spotkanie będzie zaczynało się w piątek wieczorem od wspólnej modlitwy, natomiast kończyło w sobotę popołudniu wspólną EUCHARYSTIĄ stanowiącą źródło i szczyt naszego wyjazdu.

Formacja w ramach Szkoły Animatora dotyczy kilku aspektów życia duchowego. Bardzo ważna jest formacja wewnętrzna, przez którą należy rozumieć modlitwę (różnorodność form), liturgię oraz życie sakramentalne. Podczas Szkoły Animatora chcemy także pogłębiać formację intelektualną animatorów, poprzez konferencje czy szkołę biblijną. Pragniemy by Szkoła Animatora była dla Ciebie miejscem umocnienia Twojej więzi z Jezusem, czasem modlitwy, budowania jedności i wspólnoty między animatorami oraz możliwością zaczerpnięcia sił w ciągu roku. Uwieńczeniem naszych wyjazdów będzie błogosławieństwo uczestników Szkoły Animatora na Diecezjalnej Oazie Matce.

Pamiętaj nie ma nic ważniejszego od Twojej relacji z Bogiem, już teraz zaplanuj sobie ten czas, niech On będzie dla Ciebie najważniejszy. Nie jesteś w stanie dawać innym, jeśli nie zaczerpniesz ze Źródła.

Terminy Szkoły Animatora:
13-14 października 2017, Otorowo (piątek wieczór – sobota), koszt 50 zł. ZGŁOSZENIA
10-12 listopada 2017, Otorowo (piątek wieczór – niedziela), koszt 120 zł. ZGŁOSZENIA
19-20 stycznia 2018, Konarzewo (piątek wieczór – sobota), koszt 40 zł. ZGŁOSZENIA

27-28 kwietnia 2018, Otorowo, (piątek wieczór – sobota), koszt 50 zł. ZGŁOSZENIA
25-26 maja 2018, Otorowo, (piątek wieczór – sobota), koszt 50 zł. ZGŁOSZENIA
16 czerwca 2018

Zgłoszenia odbywają się będą przez formularz internetowy.
ZGŁOSZENIA

Jeżeli dla kogoś przeszkodą mają stanowić kwestie finansowe, postaramy się temu zaradzić, napisz o tym w zgłoszeniu. Czekamy właśnie na Ciebie.