Eucharystia w intencji Domowego Kościoła u Ojca Pio

Od niemal pięciu lat pierwsza środa każdego miesiąca jest dniem, w którym moderator krajowy Domowego Kościoła celebruje Eucharystię w intencji naszej Wspólnoty. Chcieliśmy w tym roku formacyjnym odpowiedzieć na prośbę Kasi i Pawła Maciejewskich, pary krajowej DK, o duchowe włączenie się we wspólnotową Eucharystię – tam, gdzie jesteśmy.

W każdą pierwszą środę miesiąca, o godz. 18.30, będziemy mieli możliwość włączenia się we wspólnotową modlitwę biorąc udział w Kościele p.w. św. Ojca Pio w Poznaniu w Eucharystii w intencji Domowego Kościoła, wierności charyzmatom Ruchu i wzrostu duchowego małżeństw we Wspólnocie. Serdecznie Was zapraszamy!

Najbliższa Msza św. w tej intencji już jutro, 2 października 2019 roku. Kolejne w bieżącym roku formacyjnym: 6 listopada, 4 grudnia, 8 stycznia 2020 roku, 5 lutego, 4 marca, 1 kwietnia, 6 maja i 3 czerwca. Zapraszamy nie tylko małżeństwa z Domowego Kościoła rejonu Strzeszyn Grecki, ale także wszystkich, którzy pragną we wspólnocie modlić się w intencji Ruchu.

Ewa i Michał Wyszkowscy