Relacja z III Turnieju Rodzin w Kręgle rejonu DK Strzeszyn Grecki

W dniu 17 listopada 2019 roku członkowie Domowego Kościoła rejonu Strzeszyn Grecki po raz trzeci wzięli udział w Rodzinnym Turnieju w Kręgle. W turnieju uczestniczyło kilkanaście rodzin.

Rozpoczęliśmy od rywalizacji dzieci w dwóch kategoriach wiekowych – młodszych i starszych dzieci. W obydwu kategoriach zwyciężyły siostry: Magda – w kategorii dzieci młodszych, Ula – w kategorii dzieci starszych, córki Kasi i Łukasza z kręgu VII. Niezależnie od zajętych miejsc wszyscy mali uczestnicy otrzymali nagrody, z których najważniejsze – podobnie jak w ubiegłym roku – były pasty do zębów i szczoteczki. Najważniejszą częścią turnieju była, jak zwykle, rywalizacja rodzin. W tym roku puchar zdobyli Ania i Robert z kręgu V wraz z dziećmi, Zosią i Olą. Gratulujemy zwycięskim zdobywcom tytułu mistrzowskiego!

Wszystkim uczestnikom III Rodzinnego Turnieju w Kręgle dziękujemy za doskonałą zabawę, za sportowego ducha, za dużo uśmiechu i radości. Rodzicom-fundatorom dziękujemy za nagrody w konkursie, w tym Paulinie i Dobromirowi z kręgu V za pasty do zębów i szczoteczki. Największe podziękowania kierujemy do Joasi i Roberta z kręgu VII za organizację turnieju.

Z całego serca dziękujemy,

Ewa i Michał Wyszkowscy