Relacja z II Rodzinnego Turnieju w Kręgle 17 listopada 2018 r.

W dniu 17 listopada 2018 roku członkowie Domowego Kościoła rejonu Strzeszyn Grecki wzięli udział w II Rodzinnym Turnieju w Kręgle. W turnieju uczestniczyło kilkanaście rodzin.

Rozpoczęliśmy od rywalizacji dzieci w trzech kategoriach wiekowych: od 2 do 5 lat (I grupa wiekowa), 6 i 7 lat (II) oraz 8 lat i więcej (III). Niezależnie od zajętych miejsc wszyscy mali uczestnicy otrzymali medale potwierdzające udział w turnieju i nagrody, z których najważniejsze – dla rodziców – były pasty do zębów i szczoteczki. Najważniejszą częścią turnieju była rywalizacja rodzin. W tym roku ponownie puchar zdobyli Basia i Grzegorz z kręgu VIII wraz z dziećmi, Olą i Krzysiem. Gratulujemy zwycięskim obrońcom tytułu mistrzowskiego!

Wszystkim uczestnikom II Rodzinnego Turnieju w Kręgle dziękujemy za doskonałą zabawę, za sportowego ducha, za dużo uśmiechu i radości. Rodzicom-fundatorom dziękujemy za nagrody w konkursie, w tym Paulinie i Dobromirowi z kręgu V za pasty do zębów i szczoteczki. Największe podziękowania kierujemy do Joasi i Roberta z kręgu VII za organizację turnieju.

Z całego serca dziękujemy,

Ewa i Michał Wyszkowscy