13 października 2018 r. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Kasi

Droga Wspólnoto!

Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w kościele św. Ojca Pio z Pietrelciny w Poznaniu. Adoracja odbędzie się w intencji Kasi, naszej zmarłej siostry ze wspólnoty Domowego Kościoła, rejonu Strzeszyn Grecki. Niech dobry Bóg obejmie naszą drogą i kochaną Kasię swoim Miłosierdziem, a Łukaszowi, mężowi zmarłej i jej dwóm córeczkom, Ulce i Madzi, da siły w nieopisanym cierpieniu, ukoi ból i hojnie błogosławi.

Adoracja rozpocznie się w sobotę, 13 października, po mszy świętej pogrzebowej o godz. 11. 00 i potrwa do godzinek, które zostaną odprawione w intencji zmarłej w niedzielny poranek o godz. 7.30. Przerwa w czasie adoracji nastąpi o godz. 18.30, w związku z wieczorną mszą świętą. Dodatkowo wszystkich serdecznie zapraszamy na różaniec, którego wszystkie części odmówimy wspólnie o godz. 22.00.

Do wspólnej modlitwy zapraszamy nie tylko członków Domowego Kościoła naszego rejonu, ale wszystkich, którzy swoją modlitwą gotowi są prosić Boga o radość życia wiecznego dla Kasi, a także wesprzeć modlitwą męża zmarłej i jej małe córeczki.

Na trzy dni przed śmiercią, w ostatnią sobotę, dziękując za mszę świętą zamówioną w jej intencji, Kasia pisała: „Bardzo Wam dziękuję. Jesteście wszyscy bardzo kochani. Cudownie żyje się we wspólnocie, która modli się za siebie nawzajem. Niech Pan Bóg Wam wszystkim błogosławi i obdziela potrzebnymi łaskami. Pozdrawiam serdecznie. Kasia

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, Waszą modlitwę, Wasze działania i gotowość niesienia pomocy, która przerasta najśmielsze oczekiwania.

Ewa i Michał Wyszkowscy