Droga krzyżowa ulicami parafii św. Ojca Pio w Poznaniu

W Niedzielę Palmową zapraszamy wszystkie małżeństwa Domowego Kościoła na nabożeństwo drogi krzyżowej po wieczornej mszy świętej. Ok. 19.30 wyruszymy z kościoła p.w. św. Ojca Pio z Pietrelciny na Strzeszynie Greckim i przejdziemy ulicami parafii. Rozważania przy kolejnych stacjach, poświęcone małżeństwu i rodzinie, prowadzone będą przez małżonków z naszej wspólnoty.

Z fragmentu rozważań: Chryste, Ty pragniesz, aby każde małżeństwo było początkiem nowego stworzenia, by okazywało się powrotem do raju, by dawało początek nowemu światu, w którym zgodnie z Twym zamysłem — jak na początku historii — panuje miłość, wierność, uczciwość i poczucie bezpieczeństwa. Błogosław nam na radosny trud budowania świętych małżeństw i szczęśliwych rodzin. Prosimy o to Ciebie, bo Ty jesteś Zmartwychwstającą Miłością, która nas rozumie i kocha dzisiaj, jutro i na zawsze.

Kochani! Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej modlitwy. Znajdźmy wspólnie trochę czasu w niedzielny wieczór, aby towarzyszyć naszemu Panu w Jego drodze krzyżowej.
Ewa i Michał Wyszkowscy