Eucharystia z Ojcem Pio w intencji Domowego Kościoła

Kochana Wspólnoto Domowego Kościoła Rejonu Strzeszyn Grecki!

Od pięciu lat pierwsza środa każdego miesiąca jest dniem, w którym moderator krajowy Domowego Kościoła celebruje Eucharystię w intencji naszej Wspólnoty. W tym roku formacyjnym odpowiadamy na prośbę Kasi i Pawła Maciejewskich, pary krajowej DK, o duchowe włączenie się we wspólnotową Eucharystię – tam, gdzie jesteśmy. Od października 2019 roku możemy spotykać się na comiesięcznej Eucharystii w intencji Domowego Kościoła w pierwszą środę miesiąca o godz. 18.30 u św. Ojca Pio.

W kwietniu w kościele mogliśmy być tylko w kilka osób. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się wówczas we wspólną modlitwę w domach. W najbliższą środę, 6 maja, znów może nas być w kościele znacznie więcej – nawet kilkadziesiąt osób. Zapraszamy Was z całego serca na Eucharystię o godz. 18.30, w Kościele p.w. św. Ojca Pio w Poznaniu – będziemy wspólnie modlić się w intencji naszej Wspólnoty, poszczególnych małżeństw ją tworzących, o wierność charyzmatom Ruchu, o wierność drodze formacji i o wzrost duchowy.

Wszystkich Was prosimy o łączność modlitewną w tym czasie. A kto nie może być z nami w najbliższą środę, tego zapraszamy już dziś na Eucharystię w tej samej intencji w pierwszą środę kolejnego miesiąca, 3 czerwca, o godz. 18.30.

Do zobaczenia u Ojca Pio,

Ewa i Michał Wyszkowscy