Zaproszenie na zabawę sylwestrową 2018 na Strzeszynie Greckim

Kochana Wspólnoto!

W domu parafialnym przy kościele św. Ojca Pio organizujemy zabawę sylwestrową dla rodziców i dzieci. Jeżeli macie ochotę, serdecznie zapraszamy. Prosimy o możliwie szybką decyzję, bo zostało nam miejsc dla ok. 5 małżeństw (z dziećmi lub bez).

1. W zabawie mogą uczestniczyć 24 małżeństwa, z czego pozostały nam miejsca dla ok. 5 małżeństw. Rezerwacja miejsca jest dokonywana z chwilą wpłaty kosztów udziału w zabawie.
2. Koszt udziału w zabawie wynosi 50 zł od pary. W kosztach jest: kawa, herbata (czarna, zielona, owocowa), mleko, cukier, jednorazowe obrusy, naczynia i sztućce, ciepły barszczyk, tort o godz. 24.00, nagrody w zabawach, które będą przeprowadzone w czasie balu, ozdoby sali i ofiara dla Księdza Proboszcza za udostępnienie sali.
3. Czas trwania zabawy przewidywany jest od 20.00 do 1.00.
4. Tradycyjnie każda para przynosi coś na wspólny stół. Listę dań zrobimy, kiedy będziemy znali skład uczestników – wówczas do każdego zwrócimy się z zapytaniem o potrawę, którą przyniesie.
5. Napoje zimne (woda, soki) każdy przynosi w ilości potrzebnej dla siebie i dzieci, które zabierze na zabawę. Tradycyjnie też prosimy Was, by zabawa – jako zabawa Domowego Kościoła – odbywała się w duchu Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Jeśli brak alkoholu będzie dla kogoś wyrzeczeniem, prosimy, by ofiarował to wyrzeczenie w intencji osoby uzależnionej od alkoholu, którą zna albo jakiejś całkowicie nieznanej.
6. Do każdej pary uczestniczącej w zabawie mamy prośbę, by jedna osoba z małżeństwa pozostała po zabawie, by pomóc w sprzątnięciu sali. Jeśli więc zdecydujecie się zapisać, pamiętajcie, że zgłoszenie jest jednoznaczne ze zobowiązaniem jednej osoby z małżeństwa do udziału w sprzątaniu po zabawie, o godz. 1.00. W ubiegłym roku zajęło nam to godzinę przy 10 osobach sprzątających – jeśli tych osób będzie ponad 20 uwiniemy się z tym szybciej.
7. Zabawa jest przewidziana także dla dzieci. Również one będą mogły wziąć udział w tańcach, zabawach i konkursach. W tym roku nie będziemy jednak szukać opiekunów dla naszych dzieci, ale funkcję tę będą pełniły po pół godziny osoby, które przyjdą na zabawę z dziećmi. Wiedząc, kto przyjdzie z dziećmi, przygotujemy grafik krótkich dyżurów (bez obaw, zdążycie się pobawić).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
W imieniu Kościoła Domowego rejonu Strzeszyn Grecki – Ewa i Michał Wyszkowscy
Kontakt: