29-30 listopada 2019 r. Oaza Modlitwy

Czym Jest Oaza Modlitwy?

Oaza Modlitwy – forma krótkich dwudniowych rekolekcji przeznaczona dla młodzieży po 16. roku życia i animatorów młodzieżowych. Celem OM jest umocnienie w wierze, poznanie Boga oraz integracja dla wszystkich identyfikujących się z Ruchem Światło Życie. OM funkcjonuje według określonego planu. Priorytetem jest dla nas modlitwa w różnej formie – Eucharystia, liturgia godzin, różaniec, koronka, medytacje. Na każdej OM chcemy przybliżać uczestnikom wyszczególniony temat – na najbliższej zajmiemy się Słowem Bożym. Ten czas to również okazja dla młodych, by mogli porozmawiać z księżmi, co nie zawsze jest możliwe w parafii. 

Dlatego z wielką radością już teraz pragniemy zaprosić Cię na pierwszą Oazę Modlitwy, która odbędzie się 29 – 30 listopada 2019 r.

Adres: ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 1,  64-551 Otorowo

Dlaczego właśnie tam? 

Wszyscy którzy odwiedzili już Ośrodek Rekolekcyjny mogą potwierdzić, że jest to miejsce bardzo urokliwe i idealnie nadaje się na nasze spotkania. Ze względu na okolicę spokojnej wsi w malowniczym regionie pozwala na lepsze przeżycie rekolekcji. Znajduje się stosunkowo niedaleko Poznania, a dojazd tam – choć na pozór wydaje się skomplikowany – jest możliwy na kilka sposobów (wszystkie zamieściliśmy w formularzu).

Koszt ( możliwość dofinansowania):

50 zł 

Zapisy przez formularz:

 https://forms.gle/dPQpTDnxtK7BwyjW8

Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu:

e-mail:

telefon: 726047548


Liczymy na Twoją obecność. :) 

 

Zaprasza ks. Moderator Dariusz Piasecki

oraz Diakonia Formacji Diakonii

Ruchu Światło – Życie Archidiecezji Poznańskiej