Diakonia Misyjna ruszyła!

Szczęść Boże wszystkim,

Diakonia Misyjna rozpoczęła już swoje spotkania w roku formacyjnym 2016/2017. I zachęcamy Was wszystkich, żeby dołączać na nasze spotkania. W tym roku spotykamy się co tydzień we wtorek na Mszy Św. w kościele xx. pallotynów o godz. 19:00, a potem idziemy na spotkanie do salki Ruchu Światło-Życie na I piętrze.

Wciąż wielu członków Ruchu Światło-Życie nie wie o istnieniu Diakonii Misyjnych, a działają one już w wielu miastach w całej Polsce. Wewnątrz Ruchu można jak najbardziej posługiwać w różnych inicjatywach misyjnych i gorąco do tego zachęcamy.

Na najbliższym spotkaniu 18 października najpierw będziemy rozważać Słowo Boże, a potem zajmiemy się pakowaniem kartonów, które wyślemy siostrom posługującym w Domu Miłosierdzia w Gródku Podolskim na Ukrainie. W te wakacje 3 nasze wolontariuszki pomagały tam potrzebującym. Mamy zgromadzonych dużo zabawek dla dzieci oraz odzieży dla osób starszych. Prosimy także o dostarczanie środków medycznych codziennej potrzeby (opatrunki, plastry, rękawiczki jednorazowe, środki przeciwbólowe itp.). Będziemy czekać w najbliższy wtorek od godz. 20:00.

Prosimy o modlitwę za całą naszą diakonię.