Zagłosuj na projekt „Trzeźwy Poznań”!

Mieszkasz w Poznaniu i zastanawiasz się, jak dzielić się z innymi radością życia w wolności? Chciałbyś szerzyć w swoim środowisku Nową Kulturę? Chcesz „wspólnym wysiłkiem tworzyć nowy świat”, ale nie wiesz jak?

Nic trudnego! Dziś możesz podjąć konkretne działanie, by sprawić, że o radości życia w trzeźwości i Nowej Kulturze usłyszy cały Poznań. Do 20 listopada, do g. 12.00, zagłosuj na projekt Trzeźwy Poznań, który ma szansę realizacji w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie zajmie Ci 1 minutę!

Jak to zrobić? Obejrzyj krótki filmik https://www.facebook.com/616131518891994/videos/844006926371351 lub kieruj się instrukcją poniżej:

  • Wejdź na stronę https://pbo21.um.poznan.pl/i/pbo21/voting#projekt_01
  • Znajdź projekt ogólnomiejski nr 31 – „Trzeźwy Poznań – sierpień miesiącem abstynencji” i kliknij w kwadracik znajdujący się po prawej stronie projektu (Uwaga! Każdy mieszkaniec Poznania ma prawo zagłosowania na maksymalnie 4 projekty, ale tylko w ramach jednego zgłoszenia – jeżeli więc chcesz głosować również na inny projekt, np. lokalny dotyczący Twojego osiedla, musisz go również zaznaczyć w tym głosowaniu)
  • Przewiń stronę do „Danych głosującego” i wypełnij formularz
  • Kliknij na zielone pole „Oddaj swój głos”
  • Prześlij linka do głosowania krewnym, bliskim i znajomym mieszkającym w Poznaniu…

…i gotowe! ?

Głosować może każdy, bez względu na wiek czy miejsce zameldowania (liczy się fakt zamieszkiwania na terenie miasta Poznania). Oznacza to, że głosować mogą także dzieci za zgodą rodziców czy studenci pochodzący z innych miast, ale mieszkający obecnie w Poznaniu.

Nie mieszkasz w Poznaniu, a chciałbyś wesprzeć inicjatywę? Nic prostszego – roześlij informację do rodziny, bliskich, znajomych mieszkających w Poznaniu lub włącz się w realizację Projektu. Wszystkich chętnych do podjęcia działań i realizacji swoich pomysłów na promocję trzeźwości w ramach Projektu zapraszamy do kontaktu z Diakonią Wyzwolenia () lub z inicjatorem Projektu – Krzysztofem Rosenkiewiczem: , 697 886 232.

Więcej o projekcie: https://pbo21.um.poznan.pl/i/pbo21/proposal/348-Trze%C5%BAwy_Pozna%C5%84sierpie%C5%84_miesi%C4%85cem_abstyne