50 godzin adoracji na 50-lecie Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Poznańskiej.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy członkowie Ruchu Światło-Życie, zakochani w jego charyzmacie,
 
Kończymy 50-ty jubileuszowy rok pracy formacyjnej wspólnot Ruchu Światło-Życie w naszej archidiecezji. Oprócz uroczystego świętowania tego Jublieuszu, pragniemy otoczyć szczególną modlitwą naszą diecezjalną wspólnotę. Jest wiele trudnych spraw w naszym Ruchu, które wymagają modlitwy. Modlitwy potrzebujemy też my sami, podejmujący nieustanny trud życia charyzmatem Światło-Życie. 
W piątek 3 czerwca 2022 r. o godz. 6:00 rano rozpoczniemy 50 godzin adoracji Najświętszego Sakramentu na 50-lecie Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Poznańskiej. 
Adoracja potrwa nieprzerwanie do niedzieli 5 czerwca 2022 r. (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego) do godziny 8:00 rano.
Do udziału w adoracji zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie naszej archidiecezji: kapłanów, dzieci Boże, młodzież, studentów, osoby dorosłe, małżeństwa i całe rodziny! Będziemy dziękować Bogu za charyzmat Światło-Życie i prosić Go o wszelkie potrzebne dary Ducha Świętego dla członków Ruchu w naszej archidiecezji, o wierność charyzmatowi Światło-Życie, o ducha diakonii na wzór Chrystusa Sługi, a przede wszystkim o dar jedności w Duchu Świętym dla całej naszej wspólnoty. Pamiętajmy też o modlitwie za nasze grupy formacyjne, kręgi DK, rejony, za diakonie. 
Miejsce:
– można wybrać którąś z podanych Kaplic Wieczystej Adoracji – http://archpoznan.pl/pl/kaplice-wieczystej-adoracji,
– można poprosić moderatora rejonowego lub księdza opiekuna kręgu o wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele w określonym dniu i o określonej godzinie – prosimy wówczas o udostępnienie takiej informacji, aby mogły przybyć wtedy także inne osoby z Ruchu Światło-Życie mieszkające w pobliżu.
Czas:
– wybrane 30 min. (patrz lista – link poniżej) od piątku 3 czerwca 2022 r. o godz. 6:00 rano do niedzieli 5 czerwca 2022 r. do godziny 8:00 rano. Na tę samą godzinę może się wpisać wiele osób. Ważne, aby adoracja trwała nieprzerwanie przez 50 godzin!Prosimy o wpisanie się w wybrane miejsce na liście: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11rKWJigdQcH2kvhd86V3qVyIwgjfyjvoN8PaYuVW2lw/edit?usp=sharing

 
Serdecznie pozdrawiamy
Joanna i Robert Słocińscy
para diecezjalna DK
archidiecezji poznańskiej