Dzień modlitw za Kościół w Chinach 24. maja oraz 31. maja 2015 roku

Alleluja! :)
Ostatnio przybliżaliśmy plany rekolekcyjne odważnej rodziny Cyrów, która cała jedzie służyć na oazach w Kenii. Zanim nadejdą wakacje, chcielibyśmy Was wszystkich  zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez naszą Diakonię w Poznaniu w ramach obchodów Dnia modlitw za Kościół w Chinach.

Z ustanowienia papieża Benedykta XVI co roku 24. maja cały Kościół modli się za swoich braci i siostry, którzy w Chinach nie mogą w pełnej wolności wyznawać wiary w Jezusa. W tym roku  niedzielę 24. maja przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (przypadek? nie sądzimy ;).
Zapraszamy do kościoła pw. św. Wawrzyńca (księża pallotyni) na Mszę Świętą o godz.
19 :00, a po niej na czuwanie modlitewne wraz z Maryją – Cesarzową Chin. Całość zakończy się agapą (ok. 21:30).
https://www.facebook.com/events/474980909336026/

Przedłużeniem Dnia modlitw będzie nasze uczestnictwo w Festynie Rodzinnym Caritas organizowanym 31. maja w okolicach Katedry w Poznaniu. Powstanie chińskie miasteczko z wieloma atrakcjami dla całej rodziny.
https://www.facebook.com/events/1005737856103253/

Zapraszamy serdecznie, by spotkać się z nami w tych dniach i w ten sposób wyrazić pamięć o braciach i siostrach cierpiących w Chinach prześladowania oraz wesprzeć przyjazd grupy Chińczyków do Polski na rekolekcje oazowe.
Zapamiętajcie hasło naszych wydarzeń : MÓDL SIĘ, PAN DA! ;)