EWANGELIZACJA POZNANIA – MISJA TALITHA KUM 2024

W dniach od 24 do 29 maja bieżącego roku odbędzie się kolejna ewangelizacja Poznania – Misja Talitha Kum 2024, do której zaproszone zostały przez poznańskich biskupów wszystkie katolickie ruchy i wspólnoty ewangelizacyjne działające w naszej archidiecezji.

W ciągu tych kilku dni w Poznaniu odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia ewangelizacyjne, w których możemy uczestniczyć jako ewangelizatorzy. Indywidualne zgłoszenia przez poniższy link:

Zgłoszenia ewangelizatorów

Nasz Ruch włącza się w to dzieło poprzez modlitwę w intencji ewangelizatorów oraz wszystkich tych, którym Dobra Nowina w tym czasie będzie głoszona. Modlitwa ta – tak jak w roku ubiegłym – będzie miała formę adoracji Najświętszego Sakramentu w dowolnie wybranej kaplicy lub kościele. Może to być adoracja indywidualna, małżeńska, rodzinna, wspólnotowa (grupa oazowa, krąg DK, wspólnota parafialna itp.). Ważne jest, aby trwała ona nieprzerwanie od piątku 24 maja od godziny 16:00 do środy 29 maja do godziny 22:00. Bardzo prosimy, aby każda osoba lub wspólnota pragnąca włączyć się w to dzieło, wpisała się do tabeli, wybierając dzień i godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu.
Uwaga! Przed dokonaniem wpisu do tabeli bardzo prosimy o zapoznanie się z uwagami zamieszczonymi w pierwszym wierszu tabeli.

Tabela: Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ewangelizacji Poznania – Misja Talitha Kum 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy Świętej rozpoczynającej Misję Talitha Kum 2024 w poznańskiej farze w piątek 24 maja br. o godzinie 20:00.

Serdecznie Was pozdrawiamy
Joanna i Robert Słocińscy