Kurs metod rozpoznawania płodności

Zapraszamy narzeczonych oraz młode małżeństwa na kurs metod rozpoznawania płodności w ramach Ligi Małżeństwo Małżeństwu (www.npr.pl), który odbędzie się w Tulcach koło Poznania (15 minut od Ronda Rataje). Kurs obejmuje trzy spotkania. Zaczyna się w poniedziałek 21 października 2019, kolejne spotkania: 18 listopada, 16 grudnia. Początek o godzinie 19:30.

Podstawowe informacje o kursie:

• Pod opieką małżeństwa instruktorów NPR uczestnicy kursów mogą gruntownie poznać objawowo – termiczną metodę rozpoznawania płodności w wersji opracowanej przez istniejącą od 1972 roku amerykańską organizację The Couple to Couple League i opublikowaną w podręczniku „Sztuki NPR. Kurs podstawowy”.
• Prowadzimy kursy podstawowe – trzy spotkania, podczas których uczestnicy poznają zastosowanie NPR w typowych sytuacjach życiowych (nie są to tematy poszczególnych spotkań):
= prowadzenie obserwacji podstawowej temperatury ciała, śluzu szyjkowego i szyjki macicy,
= wyznaczanie faz niepłodności i płodności w cyklach typowych i zakłóconych,
= karmienie piersią – korzyści i wpływ na płodność.
• Każde spotkanie trwa ok. 3 godzin. Spotkania kursu podstawowego odbywają się raz w miesiącu.
• Za udział w kursie nie pobieramy opłat, natomiast uczestnicy mogą wpłacić dobrowolną darowiznę na działalność statutową LMM.
• Do udziału w kursie potrzebny jest podręcznik „Sztuka NPR. Kurs podstawowy”, który można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.sklep.npr.pl (55 zł), zeszyt obserwacji (7 zł), zachęcamy także do zakupy zeszytu ćwiczeń (17 zł).

Osoby zainteresowane kursem prosimy o zgłoszenie się na adres  lub poprzez formularz na stronie http://npr.pl/index.php/component/option,com_contact/task,view/contact_id,66/Itemid,73/

Urszula i Dominik Szymańscy