Relacja z Porekolekcyjnego Dnia Wspólnoty DK Rejonu Leszno-Kościan-Wolsztyn-Grodzisk

W dniu 6 września 2015r w parafii pw. Św. Kazimierza w Lesznie odbył się dla rodzin Domowego Kościoła naszego rejonu porekolekcyjny dzień wspólnoty. O godzinie 16.00 uczestniczyliśmy wszyscy w uroczystej Eucharystii sprawowanej przez moderatora DK naszego rejonu ks. Kanonika Grzegorza Robaczyka, proboszcza goszczącej nas parafii.

Pod koniec mszy mieliśmy okazję wysłuchać kilku świadectw uczestników letnich rekolekcji. Spotkanie stało się też okazją do podziękowań. Była para rejonowa Małgorzata i Andrzej Jakubowscy podziękowali ks. Grzegorzowi za trzy lata współpracy, a nowo wybrana para rejonowa Ewa i Andrzej Mosion, podziękowali Małgosi i Andrzejowi za ich trzyletnią posługę na rzecz wszystkich rodzin Domowego Kościoła rejonu Leszno-Kościan-Wolsztyn-Grodzisk.

Nowo wybrane pary animatorskie otrzymały świece aby ich posługę prowadziło światło i osoba Chrystusa. Po mszy świętej rozpoczęła się radosna Agapa, podczas której wymienialiśmy się przeżyciami wakacyjnymi i planami na nowy rok pracy.