MISJA TALITHA KUM 2023 – ewangelizacja Poznania – c.d.

Z tej właśnie przyczyny przypominam ci, abyś rozpalił na nowo charyzmat Boży, który jest w tobie przez włożenie moich rąk. Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia. Nie wstydź się zatem świadectwa naszego Pana ani mnie, Jego więźnia, lecz weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii według danej mocy Boga. (2 Tm 1,6-8)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W dniu 1 lutego br. odbyło się kolejne spotkanie związane z przygotowaniem do ewangelizacji Poznania, którego gościem specjalnym był biskup Artur Ważny przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski.

Tak jak pisaliśmy w pierwszym komunikacje, w Misję T.K. można zaangażować się indywidualnie. W tym celu przesyłamy Wam link do formularza z zapisami do poszczególnych diakonii, w których będziemy przygotowywać się do ewangelizacji podczas MISJI TALITHA KUM:

Diakonie Misji Talitha Kum 2023!

Kochani, jeśli chcecie zaangażować się w to dzieło w jakikolwiek możliwy dla Was sposób, bardzo prosimy o zapisanie się przez ten formularz lub o bezpośredni kontakt z nami (dane do kontaktu poniżej) – POZNAŃ WAS POTRZEBUJE !
Niech każdy z nas czuje się zaproszony i powołany do tego dzieła. Czekamy na Wasze zgłoszenia i na Wasze pomysły :):)
Serdecznie Was pozdrawiamy
Joanna i Robert Słocińscy
diakonia ewangelizacji
mail: ,  tel: 696324245