Andrzejki 2015 w Luboniu

Serdecznie zapraszamy 28 listopada 2015 na zabawę Andrzejkową organizowaną przez luboński Domowy Kościół. Bawimy się w salce przy kościele w Parafii św. Jana Bosko w Luboniu.

Impreza będzie oczywiście bezalkoholowa. Rolę animatorów zabawy będą pełnić Ania i Maciek Najder – w programie dużo nowych tańców integracyjnych oraz wspólnych zabaw.

andrzejki-tańce-2

Zabawa jest skierowana do małżonków, którzy raz na jakiś czas chcieliby pójść na zabawę bez dzieci, dlatego nie przewidujemy uczestnictwa dzieci w zabawie. Oczywiście, jeśli dzieci są już nastolatkami, chciałyby się bawić przy boku rodziców i mają parę do zabawy, to również mogą do nas dołączyć.
Zapraszamy również małżeństwa spoza DK, ale muszą być świadome i szanować bezalkoholowy charakter imprezy oraz zasady DK.

Rozpoczęcie zabawy planujemy o godzinie 19:00. Zabawę kończymy ok. 2:00 z możliwością przedłużenia.

Impreza będzie składkowa, więc prosimy, aby każda parą przyniosła: 1 litr wody mineralnej lub więcej, 1 litr innego napoju oraz na wspólny (szwedzki) stół: ciasto, sałatkę+chleb (do wyboru przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego). Ciepłe picie (kawa, herbata) będą zapewnione przez organizatorów. Będziemy mieli do dyspozycji kuchnię.

Koszt zabawy to 40 zł od pary.
Koszty obejmują: wypożyczenie sali, opłata za publiczne odtwarzanie muzyki, naczynia jednorazowe, kawa, herbata oraz dekorację sali.

Stroje: wieczorowe / casual, ale w dresach nie wpuszczamy.

Uwaga!
Przy okazji tej imprezy chcielibyśmy wprowadzić pewną nowość, otóż wszyscy, którzy wyrażają chęć uczestnictwa w zabawie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz zakupu biletu on-line za pomocą poniższej aplikacji.
Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy się długo nie zastanawiać. Zakup biletu jest jedynym sposobem rezerwacji miejsca.
Po dokonaniu płatności otrzymasz bilet w formie elektronicznej, z nim przychodzisz na zabawę w formie papierowej lub na smatfonie.

Bilety można zakupić na stronie: http://www.poznan.oaza.pl/bilety/zabawa/andrzejki-2015-lubon/