Sylwester 2014/2015 Luboń

Serdecznie zapraszamy na kolejnego „rodzinnego” Sylwestra organizowanego przez luboński DK. Przyjeżdżamy całymi rodzinami. Bawimy się w ośrodku rekolekcyjnym u Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, pl. Bojanowskiego, Luboń. Impreza oczywiście bezalkoholowa – rolę głównych wodzirejów „tradycyjnie” już pełnić będą Ania i Maciek Najderowie – w programie pewnie dużo atrakcji – o szczegółach w swoim czasie….

Siostry zgodziły się na udostępnienie sali, gdzie będą mogły się bawić nasze starsze dzieci. W sali nie będzie opieki, planujemy zorganizowanie projekcji filmu dla dzieci od ok 10 roku życia, być może dzieci przyniosą jeszcze jakieś gry planszowe, aby umilić sobie czas. Salka znajduje się nad garażami w pierwszym budynku od ulicy czyli nie jest bezpośrednio nad salą, gdzie my się będziemy bawić. Młodsze dzieci będą bawiły się z nami na sali. Siostry zgodziły się na skorzystanie z kuchni w budynku nad garażami, będzie istniała możliwość ułożenia najmłodszych pociech (pościel, śpiwór czy materac we własnym zakresie).

Każda rodzina przynosi na wspólny stół:
– 1,5l napojów na osobę
– 1 ciasto pokrojone i rozłożone na talerzach
– 1 sałatkę lub zimny bufet – również w odpowiednich naczyniach
– chleb w odpowiedniej ilości na rodzinę

W ramach ciepłego posiłku planujemy zamówienie barszczu oraz pasztecików oraz zakup kiełbasek, które zostaną podane na ciepło.

Rozpoczęcie zabawy planujemy o godzinie 19:00.
Msza święta będzie w sanktuarium o godzinie 23:00.
Zakończenie zabawy – ok 2:00 z możliwością przedłużenia.

Koszty:
osoba dorosła – 25zł
dzieci powyżej 5 lat – 20zł
dzieci poniżej 5 lat – bez opłat
wynajem sali od rodziny – 10zł

Prosimy o wpłatę 50 zł zaliczki do dnia 23.11.2014 (resztę kwoty do 10.12.2014) na podane konto po rejestracji.

Zapisy

Zobacz także: