Sylwester 2015/2016 – Luboń

image-s

Serdecznie zapraszamy na kolejnego Rodzinnego Sylwestra organizowanego przez luboński Domowy Kościół. Tym razem bawimy się w Szkole Podstawowej nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego. Będziemy mieli do dyspozycji całą salę gimnastyczną na 150 osób i właśnie tylu gości chcielibyśmy zaprosić.

Oprócz rodzin ze wspólnoty Domowego Kościoła chcielibyśmy zaprosić również rodziny sympatyzujące z naszym ruchem, a także te, które chciałyby przystąpić do DK.

Uwaga!

Przy okazji tej imprezy chcielibyśmy wprowadzić pewną nowość, otóż wszystkich, którzy wyrażają chęć uczestnictwa w zabawie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz o zakup biletu on-line za pomocą poniższej aplikacji.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy się długo nie zastanawiać. Zakup biletu jest jedynym sposobem rezerwacji miejsca.

Po dokonaniu płatności otrzymasz bilet w formie elektronicznej, z nim przychodzisz na zabawę w formie papierowej lub na smartfonie.

Impreza oczywiście będzie bezalkoholowa. Wynika to z zasad Domowego Kościoła oraz ustawy (http://wodzireje.poznan.pl/ustawa.jpg), która mówi, że na terenie szkoły jest bezwzględny zakaz spożywania alkoholu. Wszystkie osoby uczestniczące w zabawie muszą być świadome i szanować bezalkoholowy charakter imprezy oraz zasady Domowego Kościoła.

Rolę wodzirejów będą pełnić Ania i Maciek Najder – w programie oprócz typowej zabawy tanecznej będzie też parę nowych tańców integracyjnych, ludowych oraz wspólnych zabaw.

Na zabawę przychodzimy z całymi rodzinami (będzie jedna sala gdzie młodsze dzieci będą mogły się zdrzemnąć w wózkach lub na materacu). Rozpoczęcie zabawy planujemy o godzinie 18:00 Mszą Świętą w kościele p.w. św. Barbary w Luboniu, który mieści się naprzeciwko szkoły. Zabawę kończymy ok 2:00 z możliwością przedłużenia.

Impreza będzie składkowa, więc prosimy, aby każda rodzina przyniosła na wspólny (szwedzki) stół.:

  • od 1-2 litra wody mineralnej, napoju lub soku – na każdego członka rodziny

  • ciasto pokrojone i rozłożone na talerzach, prosimy nie przynosić ciasta drożdżowego (!)

  • sałatkę w misce z łyżką + chleb

Ciepłe napoje (kawa, herbata) będą zapewnione przez organizatorów.

Koszt biletu na Zabawę Sylwestrową wynosi:

  • para małżeńska – bilet w cenie 80zł,

  • pierwsze i drugie dziecko po 25zł.,

  • każde kolejne dziecko oraz dzieci poniżej 3 lat za 1zł (proszę kupić odpowiednie bilety)

Koszty obejmują: opłatę za salę gimnastyczną, naczynia jednorazowe, ciepłe napoje oraz barszczyk z krokietem o północy, dekorację sali, opłatę dla Zaiksu.

Stroje tylko wieczorowe. Mile widziane też będą wszelkie przebrania i kostiumy.

W dresach jednak nie wpuszczamy!!!

Link do zakupu biletów tutaj.