Sylwester 2016/2017 – Luboń

Serdecznie zapraszamy na VII Rodzinnego Sylwestra organizowanego przez luboński Domowy Kościół. Tradycyjnie bawimy się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego.

Oprócz rodzin ze wspólnoty Domowego Kościoła chcielibyśmy zaprosić również rodziny sympatyzujące z naszym ruchem, a także te, które chciałyby przystąpić do DK. Impreza przewidziana jest na 150 osób.
Rozpoczęcie zabawy planujemy o godzinie 18:00 Mszą Świętą w kościele p.w. św. Barbary w Luboniu, który mieści się naprzeciwko szkoły. Tak jak to w zwyczaju, bawimy się co najmniej do 2:00 nad ranem.

Impreza oczywiście będzie bezalkoholowa. Wynika to z zasad Domowego Kościoła oraz ustawy (http://wodzireje.poznan.pl/ustawa.jpg), która mówi, że na terenie szkoły jest bezwzględny zakaz spożywania alkoholu. Wszystkie osoby uczestniczące w zabawie muszą być świadome tych zasad i szanować bezalkoholowy charakter imprezy oraz zasady Domowego Kościoła.

Rolę wodzirejów będą pełnić Mr and Mrs Najder czyli Ania i Maciek z Lubonia – w programie oprócz typowej zabawy tanecznej będzie też kilka ciekawych tańców integracyjnych oraz wspólnych zabaw.

Na zabawę przychodzimy z całymi rodzinami, będziemy mieć do dyspozycji również małą salę lekcyjną, w której młodsze dzieci będą mogły się zdrzemnąć w wózkach lub na  materacu gimnastycznym.

BILETY

Zakup biletu jest jedynym sposobem rezerwacji miejsca. Wszystkich, którzy wyrażają chęć uczestnictwa w zabawie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz o zakup biletu on-line za pomocą poniższej aplikacji. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo bilet w formie elektronicznej, który prosimy przynieść na zabawę sylwestrową.

Bilety:

 • 40zł za każdą osobę dorosłą czyli 80zł od pary małżeńskiej,

 • pierwsze i drugie dziecko po 25zł, opłata za każde kolejne dziecko wynosi tylko 1zł!

 • dzieci poniżej 3 lat – za darmo.

Link do zakupu biletów tutaj.

Koszty obejmują: opłata za salę gimnastyczną, naczynia jednorazowe, ciepłe napoje oraz barszczyk z krokietem o północy, dekoracja sali, Zaiks, ubezpieczenie.

Impreza ma charakter składkowy, dlatego prosimy, aby każda rodzina przyniosła na wspólny (szwedzki) stół.:

 • od 1-2 litra wody mineralnej, napoju lub soku – na każdego członka rodziny

 • ciasto pokrojone i ułożone na talerzach – prosimy nie przynosić ciasta drożdżowego

 • sałatkę w misce z łyżką lub kanapeczki / koreczki

Po północy przewidujemy ciepły posiłek w formie barszczyku z krokietem. Ciepłe napoje (kawa, herbata, barszcz) będą zapewnione przez organizatorów.

Obowiązują stroje wieczorowe. Mile widziane też będą wszelkie przebrania i kostiumy.

Materiał video z zeszłorocznego Sylwestra:

Zachęcamy do przyłączenia się do zespołu organizacyjnego. Poszukujemy osób do następujących prac:

 • Dekoracja sali (pomysł dekoracji, zakup i zarządzanie pracami w czasie dekoracji sali)

 • Ustawienie stołów i ich dekoracja

 • Zarządzanie bufetem (naczynia jednorazowe, catering, worki na śmieci)

 • Obsługa kamery typu GoPro (nie ma potrzeby posiadania sprzętu)

 • Wszystkich, którzy chcieliby ofiarować swój czas w przygotowaniu sylwestra.

Praca znajdzie się dla każdego, więc jeśli tylko macie ochotę na pracę fajnym zespole, zapraszamy do kontaktu z Mr and Mrs Najder do dnia 10.12.2016:

Ania tel. 508 699 530

lub Maciej tel. 509 620 621

Link do zakupu biletów tutaj.