ZAPROSZENIE NA DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ DK DO ŚW. JÓZEFA W POZNANIU

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Odbywająca się od wielu lat krajowa pielgrzymka małżeństw i rodzin z Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu po raz kolejny – ze względu na sytuację w naszej ojczyźnie – nie odbędzie się w tradycyjnej formie.
Tym razem – 15 maja 2021 r. – pielgrzymować będziemy w ramach diecezji do Diecezjalnego Sanktuarium św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Poznaniu. W roku św. Józefa pragniemy jako Domowy Kościół odnowić zawierzenie naszej wspólnoty św. Józefowi, najmężniejszemu i najwierniejszemu, i prosić o pomoc dla małżeństw, rodzin i kapłanów w przeżywanych obecnie trudnościach i o wytrwanie w wierności charyzmatowi Światło-Życie i drodze Domowego Kościoła.
Ze względu na ograniczenia pandemiczne do Bazyliki Św. Józefa w Poznaniu fizycznie będą mogły przybyć tylko delegacje ze wszystkich trzynastu rejonów. Pozostali będą mogli uczestniczyć w tej uroczystości w formie online (link poniżej). Małżeństwa pragnące uczestniczyć fizycznie w tej pielgrzymce prosimy o bezpośredni kontakt ze swoimi parami rejonowymi.
Transmisja online (od godz 13:50) dostępna będzie ze strony: https://poznan.karmelicibosi.pl/ w zakładce „KAMERA”.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy

Joanna i Robert Słocińscy
para diecezjalna DK
archidiecezji poznańskiej

ks. Artur Andrzejewski
moderator diecezjalny DK