8 -12 maja 2019 r. Misja Talitha Kum

W dniach 8–12 maja poznańskie wspólnoty Kościoła katolickiego organizują wielką akcję ewangelizacyjną pod nazwą „Talitha Kum”. W całym Poznaniu, w jego głównych punktach, zorganizowane będą punkty ewangelizacyjne, natomiast wieczorem o godz. 20:00 w Farze Poznańskiej prowadzone będą rekolekcje. Chcemy, żeby w ten sposób wszyscy poznaniacy usłyszeli o miłości Chrystusa.

Ruch Światło-Życie naszej archidiecezji włącza się w to dzieło. W dniach środa – sobota będziemy mieli swój punkt ewangelizacyjny przy moście Jordana na Ostrowie Tumskim w godzinach 16:00 – 18:00. Przez dwie godziny będziemy się modlić, wielbiąc Boga. Wielbienie poprowadzi Diecezjalna Diakonia Muzyczna oraz diakonia muzyczna Diakonii Misyjnej. Oprócz tego w tym samym czasie będziemy ewangelizować w parach, prowadzić katechezę dla dzieci i zaprezentujemy taniec ewangelizacyjny.

Zapraszamy nie tylko do włączenia się do konkretnych posług, ale też po prostu do przyjścia i pomodlenia się we wspólnocie. Zachęcamy również do przyjścia z dziećmi, będzie im zapewniona opieka oraz kilka aktywności.

Więcej informacji o potrzebnych posługach można znaleźć w poniższym linku:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/106IVuSLloS8Rizui_K1GdoEuH6wZjknvgt2gLAzocg8/edit#gid=891834841

Wszelkich informacji udzieli Kamil Malarski () z Diakonii Misyjnej.

Do zobaczenia i Chwała Panu!