„SOW-a o duchowości” i nie tylko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się na stronie Seminarium Odnowy Wiary www.sow-a.com z nowym działem „Duchowość”. Chcielibyśmy zaproponować Internautom, odwiedzającym naszą stronę, pewną drogę do usystematyzowania, wejścia i pogłębienia życia duchowego.

Na początek 10-cioczęściowy cykl, składający się z trzech bloków: „ABC życia duchowego”, „Elementarz modlitwy” oraz „Modlitwa w życiu chrześcijańskim w świetle KKK” (tu 4 części)- wszystko w języku łatwym i przystępnym. Co tydzień jedna odsłona. Materiał opracował ks. dr hab. Jacek Hadryś (publikujemy za wiedzą i zgodą Autora tekstów).

W dalszej kolejności przejdziemy od wiedzy do praktyki, od intelektu do serca. Monika i Marcin Gajdowie powiedzą nam w swoich audycjach pt. „Rozwój” w jaki sposób wejść na drogę życia wewnętrznego, jaki jest jego fundament i co nas na tej drodze czeka . Odpowiedzą na pytania jaką obrać „technikę” by współpracować z łaską i dokąd ma nas ta droga zaprowadzić. Będzie można słuchać konferencji z „materiałem w ręku”.

Z kolejnych nowości:

  • w zakładce „Świadectwa” pojawiło się świadectwo małżeństwa Ani i Macieja z Domowego Kościoła, którzy świadczą o owocach łaski, której udzielił Im Duch Święty w poprzednim Seminarium, które odbywało się w naszym Ruchu,

  • w zakładce „Adwent z SOW-ą”: punkty do medytacji tekstu Ewangelii na II niedzielę Adwentu 07.12.14r.

Serdecznie zapraszamy do korzystania! :-)