Szkoła Animatora – warsztaty

Zapraszamy wszystkim animatorów młodzieżowych na kolejną Szkołę Animatora. Zapraszamy też tych, którzy w niej nie uczestniczą systematycznie, ale pragną, aby ich służba na chwałę Pana była coraz lepsza. Zapraszamy tych, którzy w najbliższe wakacje będą posługiwać podczas rekolekcji. Odbędzie się ona w sobotę 15 lutego 2014 roku w godzinach 9.00-15.00, w siedzibie firmy: Nawigator Doradztwo Gospodarcze adres: ul. Wojskowa 6 apt. B7, wejście od ulicy Ułańskiej 15.

Poprowadzi ją dla nas p. Sławek Kośmicki, który wraz żoną Małgosią są członkiem Domowego Kościoła, ale również od lat prowadzi firmę szkoleniową Nawigator (więcej możecie poczytać na http://www.navigator.com.pl/index.html). Tematem będzie: „Przywództwo”, czyli temat jak najbardziej potrzebny animatorom. Ci, którzy byli na poprzedniej szkole z p. Sławkiem wiedzą, że to był bardzo dobry czas, na którym poznaliśmy wiele cennych informacji. Zapraszam wszystkich chętnych, proszę podać informacje innym animatorom. Ponieważ są to warsztaty psychologiczne i jest potrzeba przygotowania materiałów – proszę zapisywać się do końca tego tygodnia 9 lutego 2014, abym mogła przekazać ilość uczestników prowadzącemu. Można to uczynić na FB https://www.facebook.com/events/787018131312852/?ref_newsfeed_story_type=regular lub osobiście u mnie na skrzynkę mailową:
W imieniu DFD – Ola Szymkowiak
PS. Proszę wszystkich o modlitwę za animatorów!!!!

Dla chętnych po szkoleniu jest możliwość ciekawego spędzenia czasu w towarzystwie przesympatycznych osób Plan jest następujący:
– Eucharystia u dominikanów g. 16.00 a następnie wieczór filmowy w parafii na Starołęce.
Oto zaproszenie wspólnoty ze Starołęki: „Starołęka zaprasza:) planowane projekcje: Kapitan Philips, Babcia Gandzia i Ida. Jak nas najdzie to oczywiście możemy coś dodać, zmienić etc. Zachęcamy do zabrania ze sobą czegoś wygodnego i ciepłego np. materacyk i kocyk (krzesła nie są najwygodniejsze niestety;/). Żywieniowo postaramy się coś ogarnąć, ale jeśli ktoś miałby ochotę coś na wspólny stół przynieść to rzecz jasna nie wyrzucimy;) wręcz przeciwnie;) Czasowo nie mamy żadnych limitów, więc nie podaję godziny rozpoczęcia ani zakończenia (zaczniemy jak zajedziemy od dominikanów, a skończymy…każdy sam indywidualnie wyznaczy sobie koniec;) ) Informacja, albo choćby pół, że się wybieracie mile widziana;) Mam nadzieję, że ktoś się zdecyduje na wspólne celebrowanie całego Bożego dnia;)”