6 listopada 2020 r. Msza Św. w intencji małżeństw i rodzin z DK archidiecezji poznańskiej

W piątek 6 listopada 2020 r. w Swarzędzu, w parafii pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela o godz 17:30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin z Domowego Kościoła archidiecezji poznańskiej z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże prowadzenie. Intencją tą pragniemy ogarnąć wszystkie małżeństwa i rodziny z naszej wspólnoty, które zachorowały z powodu pandemii, znajdują się na kwarantannie, które przeżywają różnego rodzaju trudności duchowe, trudności w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz troski związane z utrzymaniem rodziny. W tej modlitwie chcemy też pamiętać o tych, którzy zrezygnowali  w ostatnich miesiącach z formacji w Domowym Kościele.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
W kościele we Mszy Świętej może aktualnie uczestniczyć 175 osób. Z reguły we Mszy św. parafialnej w dzień powszedni uczestniczy ok. 20-30 osób, tak więc miejsca jest sporo i spokojnie można zachować wymagania związane z obecnymi obostrzeniami. 
Msza Święta będzie również transmitowana na żywo – dostęp przez stronę https://chjz.pl/ , zakładka „Transmisja on-line”.
 
Z modlitwą
Joanna i Robert Słocińscy
para diecezjalna DK