Chińskie miasteczko na VIII Festynie Rodzinnym Caritas przy Katedrze w niedzielę 31. maja

Witajcie! :)

Wszystkich czujących się dziećmi,mamy nadzieję że 100% czytających tego posta ;), zwłaszcza rodziców z dziećmi, zapraszamy na Ogólnopolski Festyn Rodzinny Caritas przy Archikatedrze w Poznaniu jutro (31.05) od godz. 12:15 (o tej godzinie zaczyna się Msza Święta).
Poznański Ruch Światło-Życie w osobach członków i sympatyków Diakonii Misyjnej też tam będzie – powstanie chińskie miasteczko, które łatwo będzie poznać po znanym nam haśle: Módl się, Pan da! :)

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1005737856103253/

Myślę, warto promować taką formę rodzinnego spędzenia ostatniej niedzieli maja wśród znajomych i bliskich.

A jeśli ktoś chciałby dołączyć do pomocy w rozstawianiu namiotu (pan Jerzy Wolski dokonał zakupu, warto tu o tym wspomnieć), budowaniu chińskiego muru (z powodu wielkiej ilości dzieci chętnych do budowania, potrzeba sprawnej produkcji „cegiełek” ;d, a więc wielu otwartych na zabawę osób), rozkładaniu mega-planszy w chińczyka i innych rzeczy festynowych – zapraszamy w imieniu całej Diakonii, zwłaszcza koordynatorki festynu Kasi Stejakowskiej na 10:00 na plac przy Katedrze.

Kontakty do osób, które odpowiedzą na Wasze pytania:Kasia Stejakowska (koordynatorka) :

Magda Roszak :

Rafał Bielas : , 600 529 234

Pisaliśmy o tym wcześniej, ale może ktoś jeszcze dzisiaj chciałby podjąć się cukierniczego wyzwania i upiec kilkanaście chińskich ciasteczek ze Słowem Bożym? :)

Przepis jest prosty i w warunkach domowych bardzo szybko się według niego pracuje.

Pozdrawiamy w Panu!