Relacja z Mszy Świętej w intencji wolontariuszy i dobroczyńców jadłodajni św. Elżbiety. 6 stycznia 2021 r.

6 stycznia 2021 r. w Uroczystość Objawienia Pańskiego bp Szymon Stułkowski w kaplicy klasztornej Sióstr Elżbietanek w Poznaniu, przed kopią obrazu Jasnogórskiej Madonny odprawił dziękczynną Mszę Świętą za dar wszystkich wolontariuszy wspomagających jadłodajnię, prosząc także przez wstawiennictwo Pani Jasnogórskiej o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają potrzebujących.

Gorące i wzruszające słowa podziękowania zostały skierowane przez ks. biskupa Szymona oraz siostrę Józefę między innymi do małżeństw Domowego Kościoła oraz młodzieży oazowej z naszej archidiecezji.
Kochani, dzięki pomocy wielu z Was udało się w czasie trwania pandemii uszykować i wydać potrzebującym prawie 400 tysięcy kanapek i kilka tysięcy litrów zupy. Dzięki Wam były też możliwe inne szczególne akcje, takie jak np. zakup Namiotu czy też pieczenie placków na Wielkanoc i Boże Narodzenie. BÓG ZAPŁAĆ!
Przy tej okazji przesyłamy też link do filmu „Wigilia w jadłodajni św. Elżbiety 2020” – https://www.facebook.com/105805121112083/videos/764465931085831
 
Pozdrawiamy.
Joanna i Robert Słocińscy
para diecezjalna DK