Naprotechnologia

Szanowni Państwo

pozwalam sobie przesłać komunikat dotyczący prezentacji na temat „NaProTechnologia — innowacyjna metoda rozpoznawania płodności”. Bardzo by nam zależało, aby rozpowszechnić tę informację (niestety termin jest krótki) zwłaszcza chodziłoby o dotarcie do małżeństw, które borykają się z problemem bezdzietności. Jak pokazuje doświadczenie, to właśnie „poczta pantoflowa” jest najskuteczniejszym przekaźnikiem… a zatem w Państwa ręce wiadomość:

Dnia 18. grudnia 2008 roku o godz. 19.30 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w ramach Podyplomowego Studium Rodziny odbędzie się prezentacja na temat:

„NaProTechnologia — innowacyjna metoda rozpoznawania płodności”

NaProTechnologia obejmuje zarazem zdrowie prokreacyjne i ginekologiczne kobiet jak i troskę o płodność i monitorowanie płodności. Z dużym powodzeniem oferuje pomoc również parom, które wcześniej przystępowały nawet kilkakrotnie do programu sztucznego rozrodu in vitro.

NaProTechnologia daje wielu małżeństwom nadzieję na godziwe, skuteczne diagnozowanie i leczenie problemów z płodnością przy poszanowaniu dla
ich intymności i prawdziwości języka miłości.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby się z tą metodą zapoznać.

Po wykładzie będzie możliwość osobistego spotkania z instruktorami.

Miejsce spotkania: Poznań, ul. Wieżowa

*Wydział Teologiczny UAM Audytorium II, budynek B*

W celach organizacyjnych, pary zainteresowane spotkaniem, proszone są o potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 661 145 459 (Paulina Michalska:
instruktor — stażysta)