Przed rekolekcjami

Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie wiec i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imie Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Mt 28, 18-20

Jest to największe wezwanie, jakie kiedykolwiek zostało skierowane do ludzi. Największe wezwanie skierowane przez największą osobę, jaka kiedykolwiek żyła na tym świecie. Jest to wezwanie, które łączy się z największa obietnica, jaka kiedykolwiek Bóg dal ludziom.
Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki

Kochani, w imieniu ks. Macieja Krulaka wraz z cala diakonia rekolekcji ewangelizacyjnych w Swarzędzu oraz pary rejonowej Ani i Macieja Maćkowiaków, zapraszamy wszystkie pary animatorskie rejonu Rataje – Swarzędz – Antoninek oraz wszystkich pragnących włączyć się w przygotowanie rekolekcji na wspólna celebracje Eucharystii oraz rejonowe spotkanie animatorów przygotowujące te rekolekcje. Spotkanie odbędzie się 9 lutego br. w parafii p.w. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej. Msza Św. o godz. 18:00, spotkanie bezpośrednio po Eucharystii.

Z pozdrowieniami i modlitwą

Joanna i Robert