Różaniec w intencji wspólnoty

Tradycyjnie w październikowe poniedziałki Domowy Kościół rejonu Strzeszyn Grecki prowadzi modlitwę różańcową w parafii pw. św. Ojca Pio. Dla przypomnienia poszczególne poniedziałki przypisane są następującym kręgom:
2 października – krąg III
9 października – krąg I
16 października – krąg II
23 października – krąg VI
30 października – krąg IV

Kochani, niech te różańcowe poniedziałki staną się czasem szczególnie intensywnej modlitwy różańcowej naszej wspólnoty. Oby jak najwięcej było nas w poniedziałki na nabożeństwach różańcowych.
Pamiętajmy o sobie wzajemnie w tej modlitwie – niech poniedziałkowe różańce w październiku będą modlitwą w intencji chorych i cierpiących z naszej wspólnoty, pamiętajmy o nich.
Bardzo chcieliśmy Was prosić, by ten poniedziałkowy różaniec był też modlitwą w intencji naszej wspólnoty – by nadchodzący rok formacyjny przyniósł ponowne odkrycie, zachwyt i pogłębienie charyzmatów Ruchu Światło-Życie, w szczególności charyzmatów Domowego Kościoła, u każdego małżeństwa należącego do naszej wspólnoty, by był modlitwą dziękczynną za owoce tegorocznych rekolekcji i jednocześnie byśmy wspólnie prosili Pana, przez wstawiennictwo Niepokalanej, o odwagę i otwarcie serc na udział w rekolekcjach Domowego Kościoła w przyszłym roku. Prośmy o potrzebne łaski dla wszystkich kręgów, zwłaszcza tych, które przeżywają jakieś trudności czy kryzysy.
Prosimy Was też o modlitwę w intencji posługi wszystkich par odpowiedzialnych – byśmy służyli Wam tak, jak tego chce Jezus.