Oaza Nowego Życia I stopnia 2019

Oaza Nowego Życia I°
16 lipca – 1 sierpnia 2019 r
Pawełki /Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą/
wspólny wyjazd na rekolekcje i powrót do Poznania
koszt uczestnictwa: 979 zł* (plus koszty dojazdu)
Formularz zgłoszeniowy

 

Oaza Nowego Życia I stopnia jest formą przeżyciowych rekolekcji zamkniętych dla młodzieży w wieku od 16 lat. Rekolekcje te jest istotnym elementem na drodze ku dojrzałej wierze. Głównym celem tych rekolekcji są „nowe narodziny”, czyli przyjęcie Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela. Uczestnicy, którzy dobrze wejdą w te rekolekcje przeżyją je jako przebudzenie i początek drogi ku dojrzałej wierze. Odjadą do domu zaś ubogaceni w dar nowego życia.

Program Oazy Nowego Życia przewiduje m.in. codzienną modlitwę, przeżywanie Eucharystii, wspólne śpiewy, spotkania w małej grupie, pogodny wieczór, wyprawy odkrywcze, Namiot Spotkania i Szkołę Modlitwy.

Pawełki to wieś letniskowa w Polsce położona w powiecie lublinieckim, w północnej części gminy Kochanowice, na obszarze Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą. W okresie międzywojennym w miejscowości stacjonowała placówka Straży Granicznej. Znajduje się tu
drewniany kościół pw. Matki Boskiej Fatimskiej, przeniesiony z pobliskiego uroczyska „Brzoza”. W obszarze leśnym „Brzoza” znajduje się stanowisko pomnikowe różanecznika katawbijskiego i pozostałości stawu z unikatową roślinnością wodną i torfowiskową oraz różnorodnym ptactwem wodnym.

Schronisko w Pawełkach i Kościółek Matki Bożej Fatimskiej
Zasady zgłoszeń
Formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami tel. 788 773 725 (Stanisław) i 509 960 236 lub 512 932 410 (Iwona). Można też pisać na adres: lub

Oaza nie jest kolonią, obozem czy inną formą wypoczynku dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim przeżyciowymi rekolekcjami realizowanymi według charyzmatu Ruchu Światło-Życie powierzonego Sł. Bożemu ks. Franciszkowi Blachnickiemu dla odnowy Kościoła.