Oaza Nowego Życia I stopnia 2017

Oaza Nowego Życia I°
15 – 31 lipca 2017 r
Marianówka (Kotlina Kłodzka)
koszt uczestnictwa: 779 zł* (plus koszty dojazdu)
wspólny wyjazd na rekolekcje i powrót do Poznania

Zgłoszenia na oazy
Zasady zgłoszeń

Oaza Nowego Życia I stopnia jest formą przeżyciowych rekolekcji zamkniętych dla młodzieży w wieku od 16 lat. Rekolekcje te jest istotnym elementem na drodze ku dojrzałej wierze. Głównym celem tych rekolekcji są „nowe narodziny”, czyli przyjęcie Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela. Uczestnicy, którzy dobrze wejdą w te rekolekcje przeżyją je jako przebudzenie i początek drogi ku dojrzałej wierze. Odjadą do domu zaś ubogaceni w dar nowego życia.

Program Oazy Nowego Życia przewiduje m.in. codzienną modlitwę, przeżywanie Eucharystii, wspólne śpiewy, spotkania w małej grupie, pogodny wieczór, wyprawy odkrywcze, Namiot Spotkania i Szkołę Modlitwy.

Marianówka – wieś w Polsce położona w gminie Bystrzyca Kłodzka, u podnóża góry Iglicznej.  Marianówka zapewnia spokój i ciszę. Jest bazą wypadowa na Śnieżnik, Czarną Górę oraz do Międzygórza, Ogrodu Bajek. W pobliżu znajduje się Wodospad Wilczki, nazywany dawniej Wodogrzmotami Żeromskiego, w którym woda spada z wysokości 22 m.

Ośrodek w Marianówce

Zgłoszenia na oazy
Zasady zgłoszeń

Oaza nie jest kolonią, obozem czy inną formą wypoczynku dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim przeżyciowymi rekolekcjami realizowanymi według charyzmatu Ruchu Światło-Życie powierzonego Sł. Bożemu ks. Franciszkowi Blachnickiemu dla odnowy Kościoła.

* Cena obowiązuje przy zgłoszeniu do końca maja. Po tym terminie koszt wzrasta o 30 zł.